GOMER Sławomir Popis
Braciszewo 2
62-200 Gniezno

biuro@gomer.pl

tel./fax: +48 61 425 05 34
tel. +48 600 354 183

PRODUKCJA

Produkcja

Firma GOMER posiada własne zaplecze produkcyjne, które znajduje się na terenie siedziby zakładu. Całkowita powierzchnia pomieszczeń wynosi ponad 800 m2, w których znajdują się wszystkie niezbędne urządzenia wykorzystywane w procesie produkcji i pakowania.

Produkcja mopów

Przedsiębiorstwo dysponuje kompletną linią technologiczną przystosowaną do produkcji mopów.

Pierwszy etap produkcji polega na przygotowaniu materiału, z którego powstają końcówki mopów. Duże zwoje włókniny przewijane są za pomocą specjalnego urządzenia na mniejsze rolki, które są lżejsze i tym samym wygodniejsze w użyciu podczas następnego etapu.

Kolejna faza cyklu to nałożenie przygotowanych wcześniej, małych szpulek z włókniną na haki. Podczas tej czynności ustala się odpowiednią gramaturę końcówki mopa oraz dowolnie wybraną kolorystykę materiału.

Następnym etapem jest przeciąganie włókniny przez urządzenie kapslujące. Maszyna ta wyposażona jest w specjalną głowicę zaciskową, która nakłada zapinkę na kapsel i odcina materiał według ustalonej długości.

Każdy z powyżej opisanych etapów to praca wielu ludzi, którzy codziennie czuwają nad prawidłowością przebiegu procesu oraz kontrolują jakość każdego produktu.

Składanie ścierek

Zakład wyposażony jest w automat do składania oraz przycinania ścierek syntetycznych znajdujących się w ofercie firmy. Urządzenie pobiera materiał znajdujący się na rolce a następnie składa ścierkę naprzemiennie i przycina ją do odpowiedniej długości.

Pakowanie

Firma GOMER wyposażona jest w wysokowydajny automat typu flow pack, który służy do pakowania większości wyrobów gotowych oraz konfekcjonowania towarów. W przypadku realizowania indywidualnych zamówień, zakład posiada specjalne urządzenie do ręcznego zgrzewania folii.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart

Brak produktów w koszyku.